Zemřel šéfredaktor Rádia Junior Petr Zettner, bylo mu 40 let

O víkendu tragicky zemřel Petr Zettner, šéfredaktor Rádia Junior, jedné ze stanic Českého rozhlasu. Bylo mu 40 let.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Petr Zettner | Foto: Khalil Baalbaki | Zdroj: Český rozhlas

„Nepochybuji, že Petr bude nám všem chybět. Byl to nejen skvělý odborník a profesionál, ale také úžasný člověk, na jehož kamarádství se dalo za každých okolností spolehnout. Rádio Junior vedl od 1. září a měl s naší stanicí pro nejmenší posluchače velké plány,“ napsal v reakci na smutnou zprávu generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral.

„Byl nadšený do práce a plný nápadů. Je škoda, že své záměry již nebude moci uskutečnit. Věřím ale, že se to alespoň z části povede týmu Rádia Junior a že odkaz Petra Zettnera tak bude žít dál v našem vysílání," dodal.

Petr Zettner vystudoval Filozofickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Začínal jako zvukař na Rádiu Vysočina, poté pracoval na Rádiu Impuls i v České televizi.

V Českém rozhlase Zettner začínal na Vysočině v roce 2003 jako reportér, moderátor a později editor regionálního vysílání. Následně se věnoval spuštění nového Rádia Jihlava.

Do Českého rozhlasu se vrátil v roce 2010, kde postupně zastával funkci vedoucího redakce Radiožurnálu a analytika programu Plusu. Digitální a internetové Rádio Junior -  dětskou stanici Českého rozhlasu - vedl od září.

Andrea Trojková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme