Zimola: ČSSD by se neměla zříkat zpěváka Davida

ČSSD se nemusí v předvolební kampani zbavovat podpory zpěváka Michala Davida. Ve Dvaceti minutách Radiožurnálu to řekl jihočeský hejtman - sociální demokrat Jiří Zimola.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Hejtman Jihočeského kraje Jiří Zimola | Foto: Kateřina Koželuhová

„Já mám osobně Michala Davida rád, já jsem dítě 80. let a myslím si, že tenhle zpěvák dokáže dodneška dávat radost tisícům a statisícům lidí. Tak, jestliže se Michal David otevřeně vyjadřuje svými sympatiemi k sociální demokracii, tak já budu ten poslední, který by mu chtě v tom bránit.“

Přehrát

00:00 / 00:00

Jihočeský hejtman Jiří Zimola ve Dvaceti minutách Radiožurnálu

Zimola tak reagoval na prohlášení volebního manažera ČSSD Jana Hamáčka, který účast Michala Davida v předvolební kampani vyloučil.

Dvacet minut Radiožurnálu
Rozhovor s hlavním aktérem významné události uplynulých hodin vysílá Radiožurnál od pondělí do pátku od 17.30 (před večerními Ozvěnami dne) a v repríze po Stalo se dnes ve 21.30 hodin. Helena Šulcová a Martin Veselovský si zvou osobnosti politiky, ale i vědy, kultury či sportu.

Helena Šulcová, Jakub Šídlo Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme