Jak vy(pro)hrát volby v Česku? Šídlo, Plesl, Sedláček a Dvořáková debatovali v Hradci Králové

Jak vyhrát, nebo prohrát volby v České republice? Co v kampani funguje a co už dnes na voliče neplatí? Jak se proměnila politická scéna? A jak ta mediální? Máme se bát o naší demokracii, nebo jsou obavy o její budoucnost přehnanou a hysterickou reakcí? Nejen o tom debatovali hosté prvního dílu z cyklu veřejných debat Českého rozhlasu Plus.

DEBATA PLUSU Hradec Králové (Aktualizováno: 20:02 14. 11. 2017) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ve Studijní a vědecké knihovně v Hradci Králové v úterý 14. listopadu od 18.30 do 20 hodin diskutovali novináři Jindřich Šídlo a Jaroslav Plesl, ekonom Tomáš Sedláček, politoložka Vladimíra Dvořáková a expertka na politický marketing Alžběta Králová. Debatu Českého rozhlasu Plus moderoval Michael Rozsypal.

V novém cyklu veřejných debat v krajských městech má veřejnost příležitost setkat se a vyměnit si názory s atraktivními hosty. V úterní diskusi se řešily tři základní otázky: Ohrožuje vítězství Andreje Babiše demokratický režim? Mají tradiční strany šanci vyhrát příští volby? A je politický marketing důležitější než politický program?

Jana Přinosilová, Michael Rozsypal Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme