Jak vy(pro)hrát volby v Česku? Šídlo, Plesl, Sedláček a Dvořáková debatovali v Hradci Králové

Jak vyhrát, nebo prohrát volby v České republice? Co v kampani funguje a co už dnes na voliče neplatí? Jak se proměnila politická scéna? A jak ta mediální? Máme se bát o naší demokracii, nebo jsou obavy o její budoucnost přehnanou a hysterickou reakcí? Nejen o tom debatovali hosté prvního dílu z cyklu veřejných debat Českého rozhlasu Plus.

DEBATA PLUSU Hradec Králové (Aktualizováno: 20:02 14. 11. 2017) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ve Studijní a vědecké knihovně v Hradci Králové v úterý 14. listopadu od 18.30 do 20 hodin diskutovali novináři Jindřich Šídlo a Jaroslav Plesl, ekonom Tomáš Sedláček, politoložka Vladimíra Dvořáková a expertka na politický marketing Alžběta Králová. Debatu Českého rozhlasu Plus moderoval Michael Rozsypal.

V novém cyklu veřejných debat v krajských městech má veřejnost příležitost setkat se a vyměnit si názory s atraktivními hosty. V úterní diskusi se řešily tři základní otázky: Ohrožuje vítězství Andreje Babiše demokratický režim? Mají tradiční strany šanci vyhrát příští volby? A je politický marketing důležitější než politický program?

Jana Přinosilová, Michael Rozsypal Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme