Zloděj z benzínky uniká se zbraní v ruce

Policisté už mají první stopu při pátrání po mladíkovi podezřelém z dnešní loupeže a únosu v Břeclavi. Podle policejní mluvčí Julie Vymyslické hledaný jezdí bílým autem. Na silnicích regionu je proto řada hlídek. Registrační značku vozidla policie nezná. Z ozbrojeného přepadení čerpací stanice a únosu policisté podezřívají Davida Koblase z Lanžhota na Břeclavsku.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

podezřelý z přepadení | Foto: Policie ČR

Pachatel kolem třetí hodiny přepadl s pistolí v ruce čerpací stanici v Břeclavi v Bratislavské ulici. Podle policistů přišel zřejmě pěšky. Se zbraní v ruce donutil obsluhu vydat část tržby. Údajně šlo o částku v řádu desetitisíců korun. Na místo ihned přijela policie. Pachatel policii ujel v autě, jehož řidič se stal rukojmím. Po dvou hodinách ho bez zranění propustil.

Jak uvádí jihomoravská policejní mluvčí Kamila Janíčková, jde o teprve devatenáctiletého mladíka z Lanžhota: "Pachatel při pronásledování hlídkou policie vzal rukojmí a ujel vozem. Kolem 4:45 rukojmí propustil a utekl na neznámé místo. Pachatel je ve věku 20 let, krátce střižené tmavé vlasy, štíhlá postava, výška 175 cm. Naposledy byl obelčen v khaki tričko a bílé kalhoty. Pachatel je ozbrojen, patrně plynovou pistolí, kterou neváhá použít."

Markéta Kaclová, Jana Zemanová, Ivan Holas Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme