Znovu zataženo a inverze, 4-8 °C

Dnes bude zataženo nízkou inverzní oblačností a mlhavo, na hřebenech hor a během dne ojediněle i v nižších polohách oblačno až polojasno. Místy mrholení, v západní polovině Čech místy slabý déšť. Nejvyšší teploty 4 až 8 stupňů, v 1000 metrech na horách kolem šesti.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jižní až jihovýchodní vítr bude vát rychlostí 5-20 km/h. Tlak se nebude měnit. Rozptylové podmínky budou mírně nepříznivé, během dne místy až dobré.

V noci čekejte opět zataženo nízkou inverzní oblačností, mlhavo, místy mrholení, ojediněle mrznoucí. Na hřebenech hor a ojediněle i v nižších polohách polojasno. Nejnižší teploty 3 až -1 °C. Jižní až jihovýchodní vítr do 15 km/h.

Zítra bude zataženo nízkou inverzní oblačností, mlhavo, místy mrholení. Na hřebenech hor a ojediněle i v nižších polohách polojasno s dalším přibýváním frontální oblačnosti od západu a později na západě ojediněle slabý déšť. Nejvyšší teploty 4-8 °C. Jižní až jihovýchodní vítr 10-25 km/h.

Ve čtvrtek očekáváme znovu zataženo, místy mrholení, ráno ojediněle mlhy. Na hřebenech hor skoro jasno. Noční teploty 4-0, denní 3-7 °C. Jihozápadní až jižní vítr bude mít rychlost 5-20 km/h.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme