Zvukový poplach přerušil televizní debatu Otázky VM

Polední televizní debatu České televize Otázky Václava Moravce dnes přerušila zkouška evakuačního systému v žižkovské vysílací věži, odkud se pořad přechodně vysílá. Hlasový test narušil vysílání po půlhodině diskuse, ČT nasadila náhradní program z archivu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Václav Moravec při práci v České televizi | Foto: Václav Moravec

„Vysílání Otázek Václava Moravce muselo být přerušeno kvůli poplachu, který vyvolala závada na elektroinstalaci někde v prostorách budovy. Závada nijak nesouvisela s vysíláním a už byla odstraněna,“ řekla ČRo mluvčí televize Alžběta Plívová.

Hosty televizní debaty byli předseda představenstva České spořitelny Pavel Kysilka a ekonom a spoluzakladatel pražského institutu CERGE-EI Jan Švejnar.

Tématem diskuse byly společenské a ekonomické důsledky teroristických útoků a války proti Islámskému státu či ekonomické souvislosti migrační krize.

Po několikaminutovém poplachu, který v angličtině oznamoval, že jde o zkoušku zvukového evakuačního systému, moderátor vysílání přerušil. Vysílání debaty opět začalo po třinácté hodině.

Pořad Otázky Václava Moravce, který dlouhodobě patří k nejsledovanějším formátům zpravodajské ČT24, se od srpna kvůli modernizaci studia na Kavčích horách vysílá z žižkovského vysílače.

ČTK, Eva Rajlichová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme