"Tajemný klavírista" je zřejmě německý podvodník

Tajemný klavírista, který byl v dubnu nalezen na jihoanglickém pobřeží, se vrací do Německa. Mladý muž byl propuštěn z nemocnice v hrabství Kent, když konečně promluvil a přiznal, že je Němec a chce se vrátit domů k rodičům.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

tajemný pianista | Foto: AFP

Nemocniční trast jihoanglického hrabství Kent, v jehož péči záhadný muž byl, pouze oznámil, že Piano Man byl propuštěn z péče, když se jeho stav zlepšil. Některé podrobnosti otiskl dnešní list Daily Mirror - autor píše, že Piano Man je podle vlastního doznání německý homosexuál, který má dvě sestry a jehož rodiče vlastní farmu.

Autor článku zaznamenává, že pojmenování Piano Man dostal tento pacient od svých anglických pečovatelů, když nakreslil koncertní křídlo a předvedl bravurní hru na klavír v nemocniční kapli. Později však nezahrál skoro nic a autor článku poznamenává, že své pečovatele zajisté podfoukl.

Na výzvu nemocnice, aby se přihlásil kdokoli, kdo pacienta zná, byl Piano Man mezi jinými označen za francouzského pouličního hudebníka nebo za českého umělce Tomáše Strnada.

Milan Kocourek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme