29letý muž je obviněn z vraždy Čecha v Londýně. V pondělí půjde před soud

Raymond Sculley se v pondělí objeví před londýnským soudem. Policie ho obvinila z vraždy 31letého Čecha Zdeňka M. Zbývající dva zatčení, 19letý muž a 16letý chlapec, byli propuštěni na kauci a dál budou vyšetřováni na svobodě.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Muž s nožem útočil v centru Londýna - úklid místa činu | Foto: Reuters

Vražda se odehrála v londýnské čtvrti Poplar. Pitva prokázala, že Čech zemřel na krvácení do mozku, podle svědků mohlo jít o údery silným kovovým řetězem.

Předtím se podnikatel Zdeněk M. dostal s jedním z pravděpodobných útočníků do slovního sporu v rychlém občerstvení Perfect Fried Chicken. Muže pak našel v kaluži krve poblíž místa hádky cyklista, který se mu také pokoušel poskytnout první pomoc.

Londýnská policie zadržela 3 podezřelé z vraždy mladého Čecha. Jednomu je 16 let

Číst článek

Jedenatřicetiletý Čech ve Velké Británii pracoval pro cateringovou společnost. Podle britských médií nejde o vraždu z nenávisti, ale spíše čin pouličního gangu.

Přátelé zavražděného Zdeňka M. vyhlásili sbírku na převoz jeho těla zpět do Česka. Už teď je na účtu v přepočtu přes 400 tisíc korun.

Maňourová Anna, Lukáš Matoška Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme