'To abyste věděly, že Alexandru Viktorovnu nemáte vytáčet'. Ruská vychovatelka umlčovala děti lepicí páskou

Netradiční pedagogickou metodu zvolila vychovatelka dětí v sibiřském Angarsku. Jedné ze zvláště hlasitých svěřenkyň zalepila ústa lepicí páskou. Ze školky ji propustili a navíc jí hrozí až sedm let vězení.

Rusko Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ruská učitelka děti umlčovala lepicí páskou (ilustrační foto).

Ruská učitelka děti umlčovala lepicí páskou (ilustrační foto). | Foto: Esquilo, Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported | Zdroj: Wikimedia Commons

Třiadvacetiletá vychovatelka se prozradila sama, když fotografie dětí se zalepenými ústy zveřejnila na sociálních sítích s dovětkem: „To abyste věděly, že Alexandru Viktorovnu nemáte vytáčet".

Oběť lepící pásky se snažila svou vychovatelku hájit – prohlásila, že si ústa zalepila sama a ostatní děti to po ní opakovaly.

Sama vychovatelka se brání tím, že šlo jen o nevinnou hru, s jejíž pomocí chtěla zábavnou formou upozornit na dřívější výchovné metody. Prokuratura to ale vidí jinak a vychovatelku obvinila z týrání dětí, za což jí hrozí trest od tří do sedmi let vězení.

Martin Dorazín Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme