Adoptované děti trápili hladem

Vše bylo v pořádku, tvrdí manželé, kteří v americkém státě New Jersey léta trápili hladem adoptované děti. Čtyři chlapci ve věku od 9 do 19 let vážili každý do 20 kilogramů. Šokující je také to, že na vyzáblých dětech neviděli nic mimořádného ani sociální pracovníci.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

rodina

Adoptovat děti je ve Spojených státech velmi populární a doposud se Američané domnívali, že i výběr a kontrola adoptivních rodin je na úrovni, do chvíle, než byli z černošské rodiny v New Yersey vysvobozeni 4 chlapci vyzáblí na kost a hladoví tak, že okusovali omítku a probírali popelnice. Adoptivní rodiče léta vychovatelům a sousedům a přátelům v kostele tvrdili, že svěřenci jsou nemocní, a proto nejsou tak obézní jako vlastní děti.

Úřady přitom neváhaly rodině, která v adopcích našla lákavý zdroj příjmů, svěřovat další děti. Sociální pracovníci navštěvovali rodinu každý měsíc a nic jim na hubených dětech nepřišlo divné.

Markéta Kaclová, Miroslav Konvalina Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme