Američané diskutují o budoucnosti Michaela Jacksona

Po zproštění Michaela Jacksona obvinění ze sexuálního zneužívání dítěte a dalších obvinění hledají Američané odpověď na to, co se stane dál. Část porotců, která zpěváka zachránila před vězením, mu radí, aby do své ložnice nepouštěl cizí dětí a zamyslel se nad svým životním stylem.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Michael Jackson | Zdroj: ČTK

Řada odborníků mu radí, aby se soustředil na oživení své hudební kariéry a dal si do pořádku finance. Vyhlídky Michaela Jacksona mapuje ve Spojených státech zpravodaj Českého rozhlasu Miroslav Konvalina.

Hudební kariéra Michaela Jacksona pozastavená skandálem by se měla podle expertů rychle rozeběhnout, radí z amerických televizních obrazovek zpěvákovi ekonomičtí poradci i komentátoři.

Nejlépe by bylo natočit nový hit, vydat se na turné, nebo napodobit Celine Dijon a koncertovat 6 dní v týdnu v některém z lasvegaských kasin.

Šestačtyřicetiletý zpěvák má sice majetek v hodnotě mnoha miliónů dolarů, ale také 300 miliónů půjček, na jejichž splátky potřebuje poměrně rychle hotovost.

Když se vzchopí alespoň trochu, může vydělat až 90 miliónů ročně tvrdí experti, kteří přinávají, že popová hvězda je ve finanční krizi.

Milan Kopp, Miroslav Konvalina Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme