Američané si v noci zvolí svou královnu krásy

Nejkrásnější americké dívky v noci čeká klání o titul Miss America. Přípravě tradiční přehlídky dívčí krásy, přívětivosti a inteligence nezabránil v Atlantic City ani hurikán také s dívčím jménem Isabel. Organizátoři ale mají jiný problém - o volbu Miss je rok od roku nižší zájem.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Volbu Miss America bude v hlavním sobotním večerním vysílacím čase přenášet televize ABC a už teď je zřejmé, že půvaby dívek nebudou hlavním měřítkem úspěšnosti pořadu. Loni sice přímý přenos sledovalo 12 milionů lidí, ale bylo to o milion a půl méně než v roce 2001, kdy se volba konala i přes otřes z teroristických útoků. V souboji s jinými televizními programy dopadla loni volba Miss nejhůře v historii.

Dívky si z toho moc nedělají - Miss Severní Karolína může sklidit více sympatií díky hurikánu, který včera prosvištěl jejím státem; Miss Michigan sledovanost netrápí, hlavně, aby se show povedla. Miss Nevada se s Miss Kansas zase trápí víc tím, co na sebe, než kolik milionů očí zhodnotí jejich promenádu v plavkách.

Od roku 1954, kdy se ve Spojených státech volila před televizními kamerami královna krásy poprvé, mají tamní mladé ženy jedno společné: touhu, aby si v zemi mužů-prezidentů uchovaly výsadu být jedinými korunovanými hlavami.

Miroslav Konvalina, Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme