Američané stojí fronty na nový iPhone

Nový iPhone jde dnes do obchodů. Alespoň ve Spojených státech, Velké Británii, Francii, Německu a Japonsku. Na nový telefon čekají v Americe někteří lidé ve frontách celou noc.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Mobilní telefon Apple iPhone | Foto: Tomáš Adamec

Je štíhlý, rychlejší a chytřejší, tvrdí o nové generaci telefonu iPhone firma Apple. Najdou se i kritici, ale ne mezi lidmi, kteří hodiny stáli před prodejnou Apple na washingtonském předměstí.

Přehrát

00:00 / 00:00

Ve frontě na nový iPhone natáčel Vít Pohanka

„Musíme si ho pořídit a to co nejdřív, nemůžeme riskovat, že si ho koupíme až zítra, potřebujeme ho hned,“ vysvětluje Harold z předměstí Bethesda, proč je ochotný strávit zhruba 17 hodin na židli na chodníku, než se obchod otevře a on si nový chytrý telefon pořídí. Budiž, ale nestačilo si ho objednat přes internet a dostat přímo domů?

Harold to prý zkoušel celé hodiny, ale nedařilo se. To asi potvrzuje zprávy, že se v internetovém předprodeji iPhone skoro hned vyprodal a nedočkavcům tak opravdu nezbývá nic jiného, než se zařadit do fronty a počkat si na údajnou technologickou bombu přes noc přímo před obchodem.

Vít Pohanka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme