Americká policie dopadla novodobý pár Bonnie a Clyde

Po třech dnech skončil ve Spojených státech hon na dvojici přezdívanou novodobí Bonnie a Clyde - policie dopadla uprchlého vězně a jeho manželku, která mu střelbou pomohla k útěku. Policie varovala po jejich útěku veřejnost, že vězeň nemá co ztratit, je ozbrojený a velmi nebezpečný.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Newyorská policie | Foto: Miroslav Konvalina

Policie ve státě Tennessee zprovoznila tipovací linku a prověřovala každý telefonát, který by je mohl dovést k násilnickému vězni a k jeho ke všemu odhodlané manželce. Varovali nemocnice, že by u nich mohl požádat pár o ošetření.

Drama začalo v úterý, ve chvíli, když odváděli násilníka George Hyatta souzeného za ozbrojené vloupání od soudu. Jeho žena v ten okamžik zastřelila strážce, chotě pak strhla do auta a s pomocí několika vozů policii unikla.

Policie dvojici zadržela v noci na dnešek asi 300 kilometrů od místa činu, v jednom z motelů v Ohiu. Pár udal taxikář, který manžele vezl. Samotné zatčení se obešlo bez násilí. Zbraně policie zabavila.

Hyatt už předtím uprchl z vězení dvakrát. Se svou manželkou, která byla ve ošetřovatelkou, se seznámil za mřížemi, kam pro něj pašovala jídlo z restaurace.

Miroslav Konvalina, Marián Vojtek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme