Baroš se ve svém Ferrari řítil francouzskou dálnicí rychlostí 271 kilometrů za hodinu

Český fotbalista Milan Baroš se postaral o nový rychlostní rekord na úseku silnice mezi Ženevou a Lyonem. Povolenou rychlost 130 kilometrů za hodinu překročil více než dvojnásobně. Následky mohou být pro českého útočníka velmi citelné. Baroš může přijít o řidičský průkaz na tři roky a navíc mu hrozí vysoká pokuta.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jan Šmíd s Milanem Barošem | Foto: Jan Pokorný

Šéf policie v departmentu Pont-d'Ain Olivier Mainfroi potvrdil, že Baroš jel se svým Ferrari 430 Coupé rychlostí 271 kilometrů za hodinu, což se prý dosud nikomu nepodařilo. Nedávno naměřili šéfovi jedné společnosti se sídlem v Monaku rychlost o třicet kilometrů nižší, ale jaký ho stihl trest agentury neuvádějí. Baroš překročil rychlost v odpoledních hodinách za poměrně hustého provozu.

Francie má jednu z nejhorších bilancí dopravních nehod v Evropě a policisté se v posledních měsících zaměřují především na alkohol za volantem a rychlou jízdu. Hráče Olympique Lyon a české fotbalové reprezentace čeká v každém případě citelný trest.

Jan Šmíd, Pavel Schrötter Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme