Bill Clinton vybízí k větší kritice republikánů

Bill Clinton v New Yorku vyzval umírněné demokraty, aby byly rozhodnější v kritice vládnoucí republikánské strany. Podle bývalého amerického prezidenta jsou současné demokratické volební prohry důkazem absence pozitivního programu pro Ameriku.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Bill Clinton | Foto: Úřad vlády ČR

Jak hlásí severoamerický zpravodaj Českého rozhlasu Miroslav Konvalina, Clinton obvinil média, že jsou pod vlivem republikánů a napadají vůdce Demokratické strany.

Potom, co se nevydařil comeback druhého nejznámějšího člena demokratické strany Alla Gora a veřejnost chce od demokratů, aby hledali jiného kandidáta na prezidenta, žádá Bill Clinton po Demokratické straně, aby si nabrousila zuby a vzdorovala destruktivní mašinérii Republikánů.

K prohře demokratů v kongresových volbách Clinton řekl, že republikáni budou mít vždy více peněz a přízně vlivných zájmových skupin. Demokraté se však musí vzchopit k protiútoku a agresivněji republikány napadat. Podle bývalého prezidenta je například Irák důležitou záležitostí, ale naléhavější prioritou je pro Ameriku hrozba ze strany Al-Kaidy.

Milan Kopp, Miroslav Konvalina Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme