Bill Clinton vybízí k větší kritice republikánů

Bill Clinton v New Yorku vyzval umírněné demokraty, aby byly rozhodnější v kritice vládnoucí republikánské strany. Podle bývalého amerického prezidenta jsou současné demokratické volební prohry důkazem absence pozitivního programu pro Ameriku.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Bill Clinton | Foto: Úřad vlády ČR

Jak hlásí severoamerický zpravodaj Českého rozhlasu Miroslav Konvalina, Clinton obvinil média, že jsou pod vlivem republikánů a napadají vůdce Demokratické strany.

Potom, co se nevydařil comeback druhého nejznámějšího člena demokratické strany Alla Gora a veřejnost chce od demokratů, aby hledali jiného kandidáta na prezidenta, žádá Bill Clinton po Demokratické straně, aby si nabrousila zuby a vzdorovala destruktivní mašinérii Republikánů.

K prohře demokratů v kongresových volbách Clinton řekl, že republikáni budou mít vždy více peněz a přízně vlivných zájmových skupin. Demokraté se však musí vzchopit k protiútoku a agresivněji republikány napadat. Podle bývalého prezidenta je například Irák důležitou záležitostí, ale naléhavější prioritou je pro Ameriku hrozba ze strany Al-Kaidy.

Milan Kopp, Miroslav Konvalina Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme