Svatební ohňostroj i podzimní procházka s dětmi. Britská královská rodina zveřejnila snímky z vánočních přání

Část členů britské královské rodiny v pátek zveřejnila fotografie, které se objeví na přáních rozesílaných přátelům a známým před letošními Vánocemi. Na twitteru o tom informovaly Kensingtonský palác a palác Clarence House. Jakou fotografii vybrali, prozradili princové Charles, William i Harry, královna Alžběta II. se s veřejností o svůj výběr nepodělila.

Londýn Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Princ William s manželkou Kate, pětiletým synem Georgem, tříletou dcerou Charlotte a synem Louisem, který se narodil letos v dubnu. | Foto: www.royal.uk

Princ William potěší příjemce vánoční pošty fotografií celé své rodiny. Kromě něj a manželky Kate je na ní i jejich pětiletý syn George, tříletá dcera Charlotte a třetí potomek Louis, který se narodil letos v dubnu. Všech pět členů rodiny je zachyceno v neformálním oblečení v parku jejich venkovské rezidence Anmer Hall.

V obálce od prince Charlese bude kromě přání veselých Vánoc a Nového roku také fotografie následníka trůnu, který sedí na lavičce v parku po boku své choti Camilly. Manželé si přitom hledí do očí.

Princ Charles po boku své choti Camilly | Foto: www.royal.uk

Svůj velký den fotografií na vánočním přání připomenou princ Harry a jeho žena Meghan. Černobílá fotografie, na které oba stojí zády, je totiž zachycuje v den jejich letošní svatby. Na obrázku přihlížejí v parku rezidence Frogmore House velkolepému ohňostroji. Princ Harry si vzal americkou herečku Meghan Markleovou 19. května.

Princ Harry a jeho žena Meghan. Černobílá fotografie, na které oba stojí zády, zachycuje den jejich letošní svatby. | Foto: www.royal.uk

Na rozdíl od svého syna s manželkou a dvou vnuků s rodinami se královna Alžběta II. rozhodla, že fotografii, která bude součástí přání, jež spolu se svým mužem Philipem před Vánoci rozešle, nezveřejní.

Vánoce se chystají členové královské rodiny strávit tradičně společně na královnině venkovské rezidenci Sandringham na východě Anglie.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme