Britská poslankyně se chce zúčastnit reality show v buši. Teď čelí kritice

O pořádné pozdvižení se postarala britská poslankyně za Konzervativní stranu Nadine Dorriesová. Aniž komukoli cokoli řekla, odletěla do Austrálie, aby se za tučný honorář zapojila do televizní reality show. Mateřská strana už Dorriesové pozastavila členství v poslanecké frakci. Po návratu možná na političku čekají i další sankce.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Klokany rudokrké uvidí návštěvníci zoo venku i v zimě

Klokany rudokrké uvidí návštěvníci zoo venku i v zimě | Foto: Roman Verner | Zdroj: Český rozhlas

55letá poslankyně se zúčastní reality show I'm a Celebrity… Get Me Out of Here. Její aktéři provádějí v australské buši nejrůznější bláznivé kousky, například konzumují hmyz nebo klokaní penisy.

Na Dorriesovou se okamžitě snesla kritika ze všech stran. Nespokojenost vyvolalo nejen to, že vůbec svolila k účinkování, za které dostane až 40 tisíc liber, ale také skutečnost, že o svém odjezdu do Austrálie nikomu neřekla.

Její počínání ji zatím stálo členství v poslanecké frakci. Poslankyně se ovšem brání, že chtěla jen využít populární show k informování o důležitých tématech.

Dorriesová má dlouhodobě nálepku stranické rebelky. Nedávno nazvala premiéra a jeho ministra financí „arogantními nóbl chlapečky, kteří nemají žádnou chuť chápat životy jiných“.

Jiří Hošek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme