Bush se pustil do kritiků války v Iráku

Americký prezident Bush se pustil do kritiků války v Iráku. Podle něj je tato válka zásadní v boji proti terorismu. George Bush se domnívá, že jeho odpůrci překrucují události, které k invazi do Iráku vedly, a připomíná demokratům, že měli stejné zpravodajské informace a došli před válkou k podobným závěrům jako Bílý dům.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

George Bush | Zdroj: ČTK

Prezident Bush se nebrání tomu, aby odpůrci kritizovali jeho rozhodnutí a způsob vedení války, ale považuje za velmi neodpovědné pokoušet se přepsat historii toho, jak válka v Iráku začala. George Bush vyčetl některým demokratům a protiválečným kritikům, že nyní tvrdí, že Bílý dům manipuloval zpravodajskými informacemi a dával o válce mylné informace, když předtím souhlasili se závěry týkajícími se Saddáma Husajna.

Takové nesmyslné útoky vysílají špatný signál našim jednotkám a nepříteli, který zpochybňuje naše odhodlání, řekl prezident Bush. Spojené státy jsou pod jeho vedením odhodlány pokračovat ve válce proti terorismu až do úplného vítězství.

Miroslav Konvalina Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme