Český řidič uvízl se svým kamionem na silnici v Anglii

Do zpráv v britských médiích se dostal český řidič Odehnal, který uvázl se svým červeným kamionem na jedné úzké venkovské silnici v západoanglickém hrabství Devon. Jedna místní venkovanka mu nosí jídlo, ale pan Odehnal s rychlým vyproštěním nepočítá.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Silniční doprava (ilustrační foto) | Foto: F. Tichý

Pan Odehnal se stal obětí svého nespolehlivého navigačního systému, který ho navedl na úzkou spojku mezi dvěma státními silnicemi třídy A nedaleko Ivybridge v hrabství Devon. Jeho čtyřicetitunový červený kamion firmy Kohlman a Hašek je beznadějně zapasovaný mezi vysoký živý plot po obou stranách.

Pětačtyřicetiletý pan Odehnal, který mluví anglicky jen málo, si nevede špatně. Komunikuje s ním místní venkovanka, která je chorvatského původu a třikrát denně mu nosí jídlo. Český majitel vozu podle informace v deníku Daily Mail se rozhodl čekat s vyproštěním kamionu na některý pracovní den, aby nemusel hradit drahou místní operaci o víkendu.

Milan Kocourek, Jitka Pilbauerová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme