Čeští novináři získali ocenění Zlatna Penkala od chorvatského ministerstva turistiky

Česká blogerka z Brna Veronika Tomanová získala cenu Chorvatské turistické centrály a ministerstva turistiky Zlatna Penkala neboli zlaté pero. Ocenění si převzala na galavečeru ve městě Osijek na severovýchodě Chorvatska. Právě za článek na blogu Veronika's Adventure o tomto regionu cenu dostala.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Česká reprezentace na předávání ceny Zlatna Penkala (Zlaté pero) Chorvatské turistické centrály a Ministerstva turistiky v Osijeku. Redaktor zahraniční redakce Českého rozhlasu Pavel Novák (vlevo) a Blogerka Veronika’s adventures (vpravo). | Zdroj: Twitter Pavla Nováka

„Tahle cena pro mě znamená ocenění mojí práce na blogu, protože zrovna výherní článek pojednává o destinaci, kterou člověk primárně nevyhledává, určitě to není nějaká populární destinace, takže je fajn dostat cenu za článek, který je o nějaké jiné destinaci,“ popsala Tomanová.

Ocenění chorvatského ministerstva turistiky získal i redaktor zahraniční redakce Českého rozhlasu Pavel Novák za reportáže z regionu Zagorie.

Byly například o tamních houbařích nebo o tajemné minulosti hradu Veliki Tabor.

Pavel Novák Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme