Čeští novináři získali ocenění Zlatna Penkala od chorvatského ministerstva turistiky

Česká blogerka z Brna Veronika Tomanová získala cenu Chorvatské turistické centrály a ministerstva turistiky Zlatna Penkala neboli zlaté pero. Ocenění si převzala na galavečeru ve městě Osijek na severovýchodě Chorvatska. Právě za článek na blogu Veronika's Adventure o tomto regionu cenu dostala.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Česká reprezentace na předávání ceny Zlatna Penkala (Zlaté pero) Chorvatské turistické centrály a Ministerstva turistiky v Osijeku. Redaktor zahraniční redakce Českého rozhlasu Pavel Novák (vlevo) a Blogerka Veronika’s adventures (vpravo). | Zdroj: Twitter Pavla Nováka

„Tahle cena pro mě znamená ocenění mojí práce na blogu, protože zrovna výherní článek pojednává o destinaci, kterou člověk primárně nevyhledává, určitě to není nějaká populární destinace, takže je fajn dostat cenu za článek, který je o nějaké jiné destinaci,“ popsala Tomanová.

Ocenění chorvatského ministerstva turistiky získal i redaktor zahraniční redakce Českého rozhlasu Pavel Novák za reportáže z regionu Zagorie.

Byly například o tamních houbařích nebo o tajemné minulosti hradu Veliki Tabor.

Pavel Novák Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme