Cestování v Británii nadále znesnadňuje sněžení a mrazy

Doprava v Británii čelí potížím, které přináší sníh a nezvyklé mrazy. Na hlavních silnicích je v mnoha případech v provozu jen jeden jízdní pruh a problémy jsou i na dálnicích. Na letištích je také vážná situace, nejhůř dopadlo hlavní londýnské letiště Heathrow. Spolehnout se nedá ani na vlaky.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Britské letiště Heathrow bojuje s přívaly sněhu

Britské letiště Heathrow bojuje s přívaly sněhu | Zdroj: ČTK

Na mezinárodním londýnském nádraží St Pancras, které je terminálem pro soupravy na evropský kontinent, se včera vytvořila fronta dlouhá dva kilometry. Zpravodajka BBC, která strávila osm hodin ve frontě na vlak do Francie hlásila, že policie rozhněvala mnoho lidí, když jim znemožnila připojit se na konec fronty.

Cestující dostávají velmi málo informací. Činitelé na letišti Heathrow říkají, že až do středečního rána nebude odbavena více než třetina letů a cestující jsou varováni, aby očekávali zpoždění a rušení letů až do Štědrého dne.

Milan Kocourek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme