Chávez se Venezuelanům 'zjevuje' i po smrti. O údajném zázraku promluvil prezident Maduro

Ve Venezuele se krátce před tamními dušičkami údajně zjevil zesnulý Hugo Chávez. Dlouholetý prezident a levicový populista zemřel letos v březnu na rakovinu. I když byl stoupencem krajní levice, zůstával Chávez po celý život pevně v řadách katolické církve. A podle současného prezidenta Nicoláse Madura jeho duch zůstává s Venezuelou a jejím lidem stále.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Očekává se, že ve venezuelských volbách zvítězí úřadující prezident a Chávezův chráněnec Nicolás Maduro | Zdroj: Reuters

Prezident Nicolas Maduro oblečený do teplákové soupravy ve venezuelských barvách právě ukazuje shromážděným novinářům a příznivcům sadu fotografií.

Je na nich zvlhlá bílá zeď s oprýskanou omítkou s skvrny dávají při troše dobré vůle dohromady obličej.

Přehrát

00:00 / 00:00

Příspěvek natočil redaktor Ondřej Himmer

Tvář se prý zjevila v tunelu zaměstnancům metra a po chvíli zase zmizela. Maduro nemá pochybnosti, čí obličej se na stěně tunelu zjevil.

„Chávez je všude,“ říká Maduro. „My všichni jsme Chávez – já, vy a vy také mladá slečno, všichni jsme Chávez,“ ukončuje Nicolás Maduro svou prezentaci za potlesku všech přítomných.

Ondřej Himmer Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme