Muž s krumpáčem poničil na Hollywoodském chodníku slávy Trumpovu hvězdu. Skončil v policejní cele

Hvězdu amerického prezidenta Donalda Trumpa na Chodníku slávy v Hollywoodu ve středu zničil muž s krumpáčem, sdělil serveru CNN komisař losangeleské policie Ray Brown.

Los Angeles Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policie na místo, které je vždy plné turistů, dorazila ve 3.33 ráno. Muž se ve středu ráno sám udal a v současné době je držen ve vazbě a vyslýchán.

Americký senátor musel rezignovat poté, co ho ve svém pořadu napálil komik Sacha Baron Cohen

Číst článek

Podle Patricie Coxové, která celý incident viděla, se muž tvářil, jako by bylo jeho úkolem chodník rozkopat. „Nejdřív jsem si myslela, že tady probíhají nějaké údržbářské práce,“ řekla pro CNN.

Trumpova hvězda se terčem vandalismu stává velmi často, lidé na ni kreslí nebo nechají své psy, aby si na ni ulevili. Někteří směrem ke hvězdě také vulgární gestikulují a nadávají, když kolem ní procházejí.

Na chodník slávy byla hvězda umístěna v roce 2007 jako ocenění Trumpovy účasti v reality show televize NBC The Apprentice (Učeň) a organizování soutěže krásy Miss Universe.

per Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme