Členové Žirinovského strany nesmí pít ani kouřit, teď jim ruský populista odepřel i maso

Ruský populista Vladimir Žirinovskij zakáže členům své strany jíst maso. Jeho Liberálně-demokratická strana Ruska tak bude první stranou vegetariánů.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ultranacionalistický poslanec Vladimir Žirinovskij diskutuje na zasedání dolní komory ruského parlamentu

Ultranacionalistický poslanec Vladimir Žirinovskij diskutuje na zasedání dolní komory ruského parlamentu | Zdroj: ČTK

Svou neutuchající energii, která ovšem občas vede ke rvačkám v parlamentu nebo v televizním studiu, přičítá 67letý Vladimir Volfovič Žirinovskij tomu, že už dlouho nejí maso.

Teď to nařídí i členům své strany. Na tento nápad přišel poté, co si přečetl, že norská armáda zavede bezmasý den. Podle jeho názoru bohatí Norové stejně dobře jako on vědí, že maso je škodlivé.

Žirinovskij už před časem zakázal členům své strany pít alkohol a kouřit. Teď jim vezme i maso a chystá další opatření, která mají chránit zdraví strany. Navrhl zákonem omezit množství negativních informací v médiích.

Martin Dorazín Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme