Clintonová se po zápalu plic naplno vrátila do kampaně před prezidentskými volbami

Americká politička Hillary Clintonová se naplno vrátila do kampaně před prezidentskými volbami. Demokratická kandidátka onemocněla zápalem plic a na několik dnů se odmlčela. Podle nových průzkumů mínění je rozdíl mezi oběma kandidáty těsnější než před několika týdny.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Demokratická prezidentská kandidátka Hillary Clintonová | Foto: Reuters

Viditelně odpočatá Hillary Clintonová vystoupila na pódium při mítinku v Severní Karolíně za zvuků písně Jamese Browna I Feel Good (Cítím se dobře). Řekla, že bylo správné poslechnout rady lékařů a zůstat tři dny doma, i když se jí do toho vůbec nechtělo.

„Miliony Američanů si to nemohou dovolit," poznamenala Clintonová. Do boje o voliče vyrazila po třídenní pauze. Ve chvíli, kdy nové průzkumy potvrdily nárůst preferencí jejího republikánského rivala.

Donald Trump v celonárodních průzkumech dotahuje těsný náskok demokratické političky. V některých klíčových regionech, jako je Iowa, Ohio či Florida ji dokonce předstihnul.

Po debatě kolem zdraví Clintonové i Donald Trump zveřejnil víc informací o svém zdravotním stavu. Podle lékařské zprávy má milovník rychlého občerstvení nadváhu, krevní tlak v normě a bere léky na snížení cholesterolu.

Lenka Kabrhelová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme