Další masakr na americké střední škole

Dva spolužáky zabil a 14 dalších zranil student ve střední škole v americkém městě Santee v jižní Kalifornii střelbou z pušky. Incident označil americký prezident George Bush za zbabělý čin.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Vyjádřil svůj smutek a soustrast rodinám obětí. Policie mladého střelce zatkla. Mezi zraněnými jsou hlavně studenti, ale také člen bezpečnostní služby, zástupce šerifa a člen vedení školy.

Ozbrojený usmívající se student zahájil střelbu na chodbě školy, kde býval podle spolužáků často terčem posměchu. Šokovaní studenti utíkali o život v panice z budovy školy v Saintee, na předměstí San Diega. 15letý mladík, který byl krátce po střelbě zadržen, se prý už o víkendu před kamarády vytahoval, že si vezme v pondělí do školy zbraň. Nikdo ale nebral jeho vyhrožování vážně. Motivy střelce zatím nejsou známy. Mladík prý býval ve škole terčem vtipů, ze kterých si ale zdánlivě nic nedělal.

Markéta Kaclová, Olga Krupauerová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme