Další mrtví na Blízkém Východě

Izraelští vojáci při dnešních násilnostech na západním břehu Jordánu zastřelili dva Palestince. Oznámily to nemocniční zdroje. Dvě kulky zasáhly srdce dvacetiletého palestinského demonstranta při potyčkách u města Kalkílija. Při stejném střetu byli dva Palestinci postřeleni ostrou municí. Nedaleko města Džanín Izraelci zastřelili patnáctiletého palestinského chlapce.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Za zhruba dva měsíce palestinsko-izraelských srážek bylo podle agentury Reuters zabito přinejmenším 265 osob, včetně izraelského osadníka usmrceného na západním břehu Jordánu palestinskými ozbrojenci. Potyčky se vystupňovaly v Ramalláhu, kde se rozpoutala přestřelka, a v Chán Junisu v pásmu Gazy, kde bylo podle svědků zraněno kolem deseti osob.

Potyčky se dnes vystupňovaly v Ramalláhu, kde se rozpoutala přestřelka, a v Chán Junisu v pásmu Gazy. Podle svědků při srážkách v Chán Júnisu, Nábulusu a Džanínu bylo zraněno kolem 20 osob.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme