Další mrtví na Blízkém Východě

Izraelští vojáci při dnešních násilnostech na západním břehu Jordánu zastřelili dva Palestince. Oznámily to nemocniční zdroje. Dvě kulky zasáhly srdce dvacetiletého palestinského demonstranta při potyčkách u města Kalkílija. Při stejném střetu byli dva Palestinci postřeleni ostrou municí. Nedaleko města Džanín Izraelci zastřelili patnáctiletého palestinského chlapce.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Za zhruba dva měsíce palestinsko-izraelských srážek bylo podle agentury Reuters zabito přinejmenším 265 osob, včetně izraelského osadníka usmrceného na západním břehu Jordánu palestinskými ozbrojenci. Potyčky se vystupňovaly v Ramalláhu, kde se rozpoutala přestřelka, a v Chán Junisu v pásmu Gazy, kde bylo podle svědků zraněno kolem deseti osob.

Potyčky se dnes vystupňovaly v Ramalláhu, kde se rozpoutala přestřelka, a v Chán Junisu v pásmu Gazy. Podle svědků při srážkách v Chán Júnisu, Nábulusu a Džanínu bylo zraněno kolem 20 osob.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme