Další oběť zásahu proti čečenskému komandu

V Moskvě zemřela další z bývalých rukojmích čečenského komanda v divadle na Dubrovce. Sporné stále zůstávají informace o počtu lidí, které příbuzní nemohou po dramatu v divadle najít.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

moskevská pieta | Foto: ČTK/AP

Oficiální ruská místa tvrdí, že už nejsou lidé, kteří by byli po policejním zásahu proti čečenským ozbrojencům v divadle na Dubrovce nezvěstní. Přitom i velvyslanectví Ukrajina a Gruzie nadále pátrají po dvou lidech, kteří měli být mezi rukojmími. Ruská média navíc uvádějí, že mezi nezvěstnými, o nichž jejich příbuzní a blízcí stále nemají žádné zprávy, je asi 95 osob.

Oficiálně bylo dnes oznámeno, že zemřela další z pacientek, léčící se na následky použití speciální látky při zásahu zvláštní jednotky Alfa proti komandu. Počet obětí z řad návštěvníků divadla tak stoupl na 120. Asi tři desítky pacientů se po propuštění z nemocnic kvůli přetrvávajícím potížím vrátilo znovu do péče lékařů.

Petr Voldán, Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme