Další z mužů stíhaných za střelbu v baru Fontána opustil vazbu

Další obžalovaný v kauze hromadné popravy členů Pápayova gangu v Dunajské Stredě je na svobodě. Krajský soud v Trnavě nedokázal za 5 let trestní záležitost uzavřít. Čaba R. tak byl propuštěn po pěti letech vazby, delší uvěznění slovenské zákony neumožňují.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

mříže

mříže | Foto: Ministerstvo vnitra ČR

Ve večerních hodinách v březnu 1999 vtrhli do baru Fontána tři ozbrojení maskovaní muži. Na místě zastřelili deset členů tamního podsvětí. Policie útočníky zadržela. Loni v září byl z vazby propuštěn první z nich - Arpád S. Letos v květnu tragicky zahynul při automobilové nehodě.

Za mřížemi nyní zůstává poslední z obviněných, bratr dnes propuštěného Filát R. Vazební lhůta mu skončí 10. srpna. Slovenské Ministerstvo spravedlnosti, které v rámci reforem chce Krajský soud v Trnavě zrušit, tvrdí, že i tyto průtahy svědčí o tom, že justiční orgán ztratil své opodstatnění.

Renata Havranová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme