Do boje o přízeň voličů vyrazily i Bushovy dcery

Klesající popularita amerického prezidenta Bushe a rostoucí ohrožení jeho křesla v Bílém domě na další 4 roky znepokojuje jeho rodinu. Kromě manželky Laury, která stojí svému muži pevně po boku a vystupuje i v předvolebních reklamách, přispěchali na pomoc tatínkovi, také dvě dcery George Bushe. Dvojčata se doposud držela stranou a snažila se vyhnout pozornosti médií.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

George Bush | Zdroj: ČTK

První přišla na pomoc Jenna Bushová, která vyrazila s tatínkem na předvolební cestu po Pennsylvánii autobusem a dokonce ho prý přinutila, aby si převlékl neslušivé tričko. Novináře, kteří George Bushe provázejí, přítomnost dvaadvacetileté Jenny potěšila a ptali se, zda bude chodit do práce s tatínkem častěji. Vypadá to, že nejen ona, také druhá z dcer Barbara je připravena vzdát se části posledních prázdnin po vysoké škole a pomoci tatínkovi zlepšit image poznamenané stále více zpochybňovanou válkou v Iráku. Bushovi se chtějí představit, jako příkladná rodina a doufají, že novináři zapomenou na jejich dětí trable s alkoholem.

Markéta Kaclová, Miroslav Konvalina Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme