Druhý Rockfest skončil výpadkem proudu

Druhý ročník festivalu české a slovenské hudby CS Rockfest 2001 skončil v neděli večer místního času v americkém Yorkville přibližně 100 kilometrů od Chicaga ve státě Illinois. Šest českých a slovenských skupin posílily dvě krajanské kapely.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Hudební a společenské akce, jaká nemá ve světě obdoby, se letos zúčastnily Arakain, Buty, Elán, Kabát, Peter Nagy s Indigem a František Nedvěd se skupinou Druhé podání.

Kdo měl u krajanů ve státech úspěch se opravdu nedá říci. Ve výhodě byly kapely Elán a Kabát, které oba festivalové dny zakončovaly - Elán v sobotu a Kabát v neděli. Jeho vystoupení ukončil totální výpadek proudu. Skokem z pódia málem jeden fanoušek zranil dívku.

Druhý ročník Rockfestu už patří minulosti. A pořadatel, internetový server CS World Net připravuje další. Už teď se ví, že napřesrok tu oslaví 40. výročí existence skupina Olympic podobně jako letos dvacíku své kariéry Elán. V roce 2002 si zcela jistě zahraje ve Spojených státech i slovenská skupina No name.

Jan Rosenauer, Markéta Kaclová, Jitka Benešová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme