Druhý Rockfest skončil výpadkem proudu

Druhý ročník festivalu české a slovenské hudby CS Rockfest 2001 skončil v neděli večer místního času v americkém Yorkville přibližně 100 kilometrů od Chicaga ve státě Illinois. Šest českých a slovenských skupin posílily dvě krajanské kapely.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Hudební a společenské akce, jaká nemá ve světě obdoby, se letos zúčastnily Arakain, Buty, Elán, Kabát, Peter Nagy s Indigem a František Nedvěd se skupinou Druhé podání.

Kdo měl u krajanů ve státech úspěch se opravdu nedá říci. Ve výhodě byly kapely Elán a Kabát, které oba festivalové dny zakončovaly - Elán v sobotu a Kabát v neděli. Jeho vystoupení ukončil totální výpadek proudu. Skokem z pódia málem jeden fanoušek zranil dívku.

Druhý ročník Rockfestu už patří minulosti. A pořadatel, internetový server CS World Net připravuje další. Už teď se ví, že napřesrok tu oslaví 40. výročí existence skupina Olympic podobně jako letos dvacíku své kariéry Elán. V roce 2002 si zcela jistě zahraje ve Spojených státech i slovenská skupina No name.

Jan Rosenauer, Markéta Kaclová, Jitka Benešová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme