Držela se kapoty tak dlouho, až to zloděj vzdal. Američanka se stala hvězdou internetu

Když se u čerpací stanice z tmavě modrého vozu vyřítil zloděj a hbitě nastoupil do jejího auta, napadlo Melissu Smithovou jediné: dnes nemůžu řešit takové blbosti. Vyskočila proto na auto, v němž seděl zamčený zloděj, a pevně se chytila kapoty. To se jí nakonec vyplatilo. Muž se jí sice zprvu smál, po chvíli ale lup vzdal.

Milwaukee Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Snímek z bezpečnostní kamery u čerpací stanice v Milwaukee | Zdroj: CNN

Kamerový záznam zachycující incident u čerpací stanice ve městě Milwaukee v americkém Wisconsinu se od středy, kdy k němu došlo, šíří po sociálních sítích a Smithová se díky němu stala hvězdou internetu.

„Věděla jsem, že když se budu držet na straně, prostě by mě vláčel za sebou a odjel," popsala Smithová pro CNN. Tím, že se držela kapoty, ji ale nemohl ignorovat.

„Křičela jsem na něj. Několikrát jsem bušila na čelní sklo. On se mi jen smál, zkoušel mě shodit a pořád se smál," vzpomínala. Nakonec to byla ale právě ona, kdo se smál naposled.

Poté, co zloděj pustil stěrače a několikrát prudce zabrzdil ve snaze Smithovou setřást, nakonec celou akci vzdal. Rychle vyběhl z auta, nastoupil do vozu, kterým původně na místo přijel, a z místa ujel.

Smithová pak hned z kapoty seskočila, nasedla do auta, a co nejrychleji sešlápla brzdu. Auto totiž jelo po silnici dál.

Odvážná majitelka automobilu později přiznala, že její jednání rozhodně nebylo bezpečné, zároveň ale dodala, že podobné chování odmítá tolerovat.

Po celém incidentu ihned zavolala svému snoubenci. Ten po zhlédnutí videa nebyl z jejího řešení situace podle jejích slov příliš nadšený. „Je ale rád, že jsem v pořádku," dodala.

dp Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme