Exprezident Clinton se podrobí další operaci

Bývalý americký prezident Bill Clinton se dnes podrobí lékařskému zákroku. Půl roku po operaci srdce mu bude z hrudi odstraněna zjizvená tkáň a nahromaděná tekutina. Ještě včera ale exprezident Clinton hrál v prudkém dešti golf se svým předchůdcem Georgen Bushem starším.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Bill Clinton | Foto: Jan Rosenauer

Clinton s Bushem na Floridě nezrušili ani pro déšť dobročinnou akci, která měla přinést další peníze pro oběti postižené tsunami. Hry se zúčastnili i lidé, kteří neváhali na pomoc jihovýchodní Asii zaplatit nejméně třicet tisíc dolarů. Celkem akce vynesla dva miliony dolarů.

Dnes vymění bývalý 42. prezident golfové hřiště za newyorskou nemocnici, aby se tam podrobil operaci, při které mu lékaři odstraní tkáň v okolí jizvy po operaci srdce. Při zákroku je nutná plná narkóza a vyžádá si asi desetidenní pobyt na nemocničním lůžku. Bill Clinton se podrobil operaci srce před půl rokem, brzy po ní se ale naplno vrátil do pracovního života.

Miroslav Konvalina, Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme