Frankfurtské vlakové nádraží bylo krátce uzavřené kvůli přepadení banky. Policie zadržela tři lidi

Hlavní železniční nádraží ve Frankfurtu nad Mohanem bylo v pátek odpoledne krátce uzavřeno poté, co policie v jeho okolí zasahovala z důvodu podezření z bankovní loupeže. Tři podezřelí byli zadrženi, policie střílela na odjíždějící auto. Nikdo nebyl zraněn, celkový počet pachatelů zůstává neznámý.

Frankfurt (Aktualizováno: 19:04 2. 8. 2019) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Frankfurtské hlavní železniční nádraží | Foto: Whgler | Zdroj: Wikimedia Commons | CC BY-SA 4.0,©

Železniční společnost Deutsche Bahn (DB) na twitteru potvrdila, že doprava byla obnovena. Omezení se dotklo i vysokorychlostních spojů ICE, část spojů proto náhradou zastavovala na nádraží Frankfurt Süd.

Podle frankfurtské policie byl v bance spuštěn alarm poté, co neurčený počet lidí pokusil vniknout do uzamykatelných schránek v bance. Agentura AP napsala, že nikdo nebyl zraněn v bance ani mimo ni.

List Frankfurter Allgemeine Zeitung s odvoláním na bezpečnostní experty uvedl, že pachatelé možná tvořili organizovanou skupinu. Pokusů o vykradení bezpečnostních schránek v poslední době přibývá.

lac, hav Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme