Frankfurtské vlakové nádraží bylo krátce uzavřené kvůli přepadení banky. Policie zadržela tři lidi

Hlavní železniční nádraží ve Frankfurtu nad Mohanem bylo v pátek odpoledne krátce uzavřeno poté, co policie v jeho okolí zasahovala z důvodu podezření z bankovní loupeže. Tři podezřelí byli zadrženi, policie střílela na odjíždějící auto. Nikdo nebyl zraněn, celkový počet pachatelů zůstává neznámý.

Frankfurt (Aktualizováno: 19:04 2. 8. 2019) Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Frankfurtské hlavní železniční nádraží

Frankfurtské hlavní železniční nádraží | Foto: Whgler | Zdroj: Wikimedia Commons | CC BY-SA 4.0,©

Železniční společnost Deutsche Bahn (DB) na twitteru potvrdila, že doprava byla obnovena. Omezení se dotklo i vysokorychlostních spojů ICE, část spojů proto náhradou zastavovala na nádraží Frankfurt Süd.

Podle frankfurtské policie byl v bance spuštěn alarm poté, co neurčený počet lidí pokusil vniknout do uzamykatelných schránek v bance. Agentura AP napsala, že nikdo nebyl zraněn v bance ani mimo ni.

List Frankfurter Allgemeine Zeitung s odvoláním na bezpečnostní experty uvedl, že pachatelé možná tvořili organizovanou skupinu. Pokusů o vykradení bezpečnostních schránek v poslední době přibývá.

lac, hvl Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme