Italská policie zatkla dalšího podezřelého z napadení Poláků v Rimini. Nejspíš jde o vůdce skupiny

Italská policie zatkla čtvrtého muže podezřelého z napadení polského páru a transsexuála z Peru v Rimini. Oznámila to na twitteru s tím, že jde pravděpodobně o vůdce celé skupiny. Jako jediný ze čtveřice je nejspíš plnoletý. Podle předběžných informací vyšetřovatelů citovaných polským rozhlasem jde o 20letého občana Konga.

Rimini Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Pláž pro turisty v italském Rimini | Foto: Marco Ferrini | Zdroj: Pixabay

Čtvrtý muž podezřelý z napadení turistů se ukrýval na železničním nádraží v Rimini. Italské policie zveřejnila záběry jeho zatčení.

Už v sobotu zadržela také 17letého Nigerijce. Krátce před tím se další dva pravděpodobní útočníci na policii v sobotu přihlásili sami. Jde o dva bratry marockého původu narozené v Itálii. Je jim 15 a 17 let.

Jejich otec poskytl rozhovor italskému deníku Resto del Carlino, uvádí polská televize TVN24. V rozhovoru tvrdí, že se mu synové svěřili. Přesvědčil je, aby se přihlásili na policii.

Skupina minulý týden v noci na pláži napadla polský pár. Muže zbila do bezvědomí a ženu znásilnila. Později také napadli transsexuála z Peru. Vyšetřování se přímo v Rimini účastní polská policie.

Viktor Daněk Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme