Izraelem otřásá případ muže s desítkami manželek

Izraelský soud potvrdil vazbu pro vůdce sekty, podezřelého ze znásilňování a incestu s desítkami žen. Policie oznámila, že prověřuje soužití Goela Racona se 17 ženami najednou, se kterými měl nejméně 37 dětí.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Tel Aviv | Foto: www.telavivlife.net

Židovský obyvatel Tel Avivu měl svůj harém v několika bytech. Detektivové se zabývají i podezřením, že šedesátiletý muž znásilňoval ženy, které s ním právě byly těhotné a že se intimně stýkal se svými dcerami.

Goel Racon se považuje za léčitele, z této pozice se mu také podařilo získat náklonnost žen. Televize odvysílala dokument, kde se mluví dokonce o 32 ženách a 89 dětech, které s nimi zplodil. Úřady se případem zabývaly už dříve, tehdy prý ale nebyly k dispozici potřebné zákony, aby Racon skončil za mřížemi.

Guru s bílým plnovousem se hájí, že s ním ženy byly dobrovolně. Některé výpovědi dotyčných ukazují, že to vnímaly podobně. Goel je prý zachránil v těžké životní situaci a dodal jim potřebný klid.

Některé mají na těle vytetované jeho jméno a portréty, děti mu při návštěvách líbaly nohy. Policie tvrdí, že šlo o výsledek manipulace a že ženy ve skutečnosti žily jako otrokyně.

Igor Maňour, Břetislav Tureček Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme