Jacksonovi fanoušci si mohou začít vyzvedávat lístky na pietní obřad

V Americe si dnes začnou vyzvedávat vylosovaní fanoušci lístky na rozloučení s Michaelem Jacksonem. Několik tisíc šťastlivců dostane vstupenky na pietní obřad, který je na zítřek ohlášený v Los Angeles. Celkem o ně žádal 1 milion 600 tisíc lidí.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Michael Jackson | Foto: AFP

Rozlučka s legendárním zpěvákem je potvrzená na zítřejší ráno. Jedenáct tisíc lidí ji bude sledovat přímo v hale Staples Cener v Los Angeles, několik dalších tisícovek z nedaleké budovy s velkoplošnými obrazovkami.

Ti z fanoušků, kteří byli vylosovaní, dostali e-maily s registračním číslem a pokyny, kde si vstupenky mohou vyzvednout. Organizátoři a počítačoví odborníci zároveň varují před nevybíravými internetovými podvodníky. Ti zneužívají zájmu o zprávy spojené s Jacksonovým úmrtím.

Hackeři rozesílají takzvané spamy a jejich prostřednictvím se například snaží do počítače nic netušícího příjemce nainstalovat program ke krádeži hesel.

Přečtěte si také:
O lístky na pohřeb Michaela Jacksona zažádalo přes milion a půl lidí
Zdeněk Lukeš: Vzpomínka na krále
Rodina Michaela Jacksona žádá novou pitvu
Zemřel Michael Jackson
Zpěvák Michael Jackson je mrtev

Vít Pohanka, Lenka Rafaelová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme