Jeden z obžalovaných v kauze Bingo zadržen na Slovensku

Jednoho z hlavních obžalovaných v případu televizní hry Bingo Romana Hejdu zadrželi slovenští policisté. V této kauze čelí sedm mužů obžalobě z podílu na miliónových podvodech týkajících se zmanipulování doplňkové hry Nová šance. Dva z obžalovaných, hlavní aktéři případu Pavel Fantyš a Hejda, byli dosud souzeni v nepřítomnosti.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Zadržení Romana Hejdy slovenskou policií potvrdil Radiožurnálu Jiří Vokuš z policejního prezídia. "Na Romana Hejdu vydal zatykač obvodní soud pro Prahu 5 a také trestné činy podvodu, poškození a zneužití záznamu na nosiči informací čin. Roman Hejda byl hledán také prostřednictvím Interpolu a podle zprávy, kterou jsme dostali, byl 23. května letošního roku zadržen v Bratislavě a následně pak Krajský soud v Bratislavě na něj uvalil vydávací vazbu."

V kauze Bingo bylo obviněno sedm mužů kvůli podílu na miliónových podvodech týkajících se zmanipulování doplňkové hry Nová šance. Dva z obžalovaných - hlavní aktéři případu - Pavel Fantyš a Roman Hejda byli dosud souzeni v nepřítomnosti. Hejda nyní čeká ve vydávací vazbě na převezení do České republiky, Fantyš je stále na útěku.

Markéta Kaclová, Veronika Malá Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme