Jeden z obžalovaných v kauze Bingo zadržen na Slovensku

Jednoho z hlavních obžalovaných v případu televizní hry Bingo Romana Hejdu zadrželi slovenští policisté. V této kauze čelí sedm mužů obžalobě z podílu na miliónových podvodech týkajících se zmanipulování doplňkové hry Nová šance. Dva z obžalovaných, hlavní aktéři případu Pavel Fantyš a Hejda, byli dosud souzeni v nepřítomnosti.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Zadržení Romana Hejdy slovenskou policií potvrdil Radiožurnálu Jiří Vokuš z policejního prezídia. "Na Romana Hejdu vydal zatykač obvodní soud pro Prahu 5 a také trestné činy podvodu, poškození a zneužití záznamu na nosiči informací čin. Roman Hejda byl hledán také prostřednictvím Interpolu a podle zprávy, kterou jsme dostali, byl 23. května letošního roku zadržen v Bratislavě a následně pak Krajský soud v Bratislavě na něj uvalil vydávací vazbu."

V kauze Bingo bylo obviněno sedm mužů kvůli podílu na miliónových podvodech týkajících se zmanipulování doplňkové hry Nová šance. Dva z obžalovaných - hlavní aktéři případu - Pavel Fantyš a Roman Hejda byli dosud souzeni v nepřítomnosti. Hejda nyní čeká ve vydávací vazbě na převezení do České republiky, Fantyš je stále na útěku.

Markéta Kaclová, Veronika Malá Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme