Jste ubohá náhražka prezidenta, twítnul McDonald's Trumpovi. Šlo prý o napadení účtu

Twitterový účet McDonald's někdo využil ke kritice amerického prezidenta Donalda Trumpa. V příspěvku mimo jiné píše, že si přeje návrat Baracka Obamy do Bílého domu. Řetězec rychlého občerstvení už zprávu ze svého Twitteru smazal. Jeho kopie ale teď koluje na webu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

McDonald's | Zdroj: Reuters

Ve zprávě zaslané na Trumpovův twitter stálo, že Trump je odporná a ubohá náhražka prezidenta. Pisatel prý chce zpátky Baracka Obamu, s dovětkem "A taky máte malé ruce"

Kdo je autorem zprávy není známo. McDonald´s příspěvek z účtu McDonald´s Corp., který sleduje přes 150 tisíc lidí, rychle stáhl a slíbil, že celou věc vyšetří. Několik hodin na to uvedl, že někdo na stránku zaútočil zvenčí.

Donald Trump zatím k celé věci mlčí. Trump je přitom považovaný za velkého příznivce řetězců rychlého občerstvení. Během kampaně se fotil s jídlem produkty od McDonald´s a dalších fastfoodů. Něco podobného se letos stalo britské televizi BBC, když jeden z hacknutých účtů na Twitteru napsal, že Donald Trump byl postřelený během inaugurace.

Tvít, ve kterém společnost McDonald's kritizovala Donalda Trumpa | Foto: Reuters

Štěpán Sedláček Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme