Kennedyho trenýrky našly v aukci majitele za pět tisíc

Za pět tisíc dolarů byly v aukci ve Spojených státech vydraženy trenýrky někdejšího amerického prezidenta Johna Kennedyho. Legendární JFK je nosil v době své služby u amerického námořnictva a nesly nášivku s jeho jménem. Zájemci mohli přisazovat jak osobně, tak po telefonu a internetu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

J.F.Kennedy | Foto: Séminare de Sherbrooke

Se zlou se v aukci potázala jistá majitelka starožitnictví ve státě Washington, která zřejmě omylem prostřednictvím internetu nabídla 22.500 dolarů za osobní zápisník prezidenta Kennedyho z doby jeho volební kampaně v roce 1960. Zápisník získala, ale ve skutečnosti chtěla nabídnout pouze desetibu ceny. Nyní se snaží s aukční společností dohodnout na nápravě svého omylu.

Z dalších dražených předmětů se prodaly například dvě noční košile Jacqueline Kennedyové za cenu mezi 450 až 850 dolary. Nového majitele našly také jednodílné plavky prezidentovy manželky, zaplatil za ně 750 dolarů.

Martin Hromádka, Vít Pohanka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme