‚Je to jen fáma.‘ Jihoafrické KFC popřelo, že by ho napálil falešný kontrolor

Jihoafrická součást fastfoodového řetězce KFC na twitteru popřela zprávu, že byl v Jihoafrické republice zatčen muž, který se rok vydával za kontrolora, a dostával tak v jejích restauracích jídlo zdarma. Zpráva, jejíž zdroj je neznámý, se rychle rozšířila ve světovém tisku i na sociálních sítích, kde byl údajný podvodník oslavován jako hrdina. Podle společnosti je ale zpráva falešná.

Pretoria Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jihoafrická součást fastfoodového řetězce KFC popřela zprávu, že byl v Jihoafrické republice zatčen muž, který se rok vydával za kontrolora, a dostával tak v jejích restauracích jídlo zdarma (ilustrační snímek) | Zdroj: Profimedia

Britský bulvární list Daily Mail a další psali, že sedmadvacetiletý univerzitní student navštěvoval restaurace KFC v Durbanu a tvrdil, že ho poslalo vedení, aby otestoval kvalitu jídla. Vždy chodil slušně oblečen, zamířil rovnou do kuchyně a ochutnával jídlo.

Na sociálních sítích se zpráva stala hitem. „Mohla by se sice stát legendou, můžeme ale potvrdit, že ta zpráva je falešná,“ uvedl jihoafrický provozovatel KFC. „Je to jen fáma,“ tvrdí společnost.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme