Koncert českých hvězd v Moskvě dopadl výborně

Moskevský koncert českých populárních a operních zpěváků, který má částí výtěžku přispět na obnovu kulturních památek poškozených v Praze povodní, skončil v Kremlu velkými ovacemi. Jak uvádí náš zpravodaj v Ruské federaci Petr Voldán, publikum bylo koncertem českých hvězd nadšeno.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Karel Gott | Foto: Jan Rosenauer

Téměř zaplněný státní kremelský palác se šesti tisíci sedadly podle řady diváků koncertu dlouho neviděl něco podobného. Moskevské publikum opět potvrdilo, jak nadšeně přijímá a také zná pěvecké umění Karla Gotta i Heleny Vondráčkové, ale zároveň večer objevilo poprvé v Rusku zpívající Evu Urbanovou a také kvality, které tu prezentoval Leo Maria Vodička.

Obdoba koncertu hvězd, známá z pražského Žofína a dalších měst si získala náročné a poměrně zhýčkané moskevské publikum, které nešetřilo potleskem, ovacemi ani desítkami kytic za předvedené výkony, jak v populárních písních Karla Gotta a Heleny Vondráčkové, tak také operních pěvců.

Markéta Kaclová, Petr Voldán Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme