Kvůli odhalení manželovy nevěry a následné hádce páru muselo přistát letadlo katarských aerolinek

Rozzlobená žena může přimět přistát i letadlo. O tom se přesvědčila posádka katarských aerolinek, která musela zamířit na náhradní letiště kvůli rozčilené cestující z Dauhá. Žena totiž začala přímo na palubě bít svého manžela.

Čennaí (Indie) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Boeing 787-8 Quatar Airlines | Foto: Julian Herzog | Zdroj: CC BY 4.0

Žena podle stanice Times při letu zjistila, že je jí partner nevěrný. Stanice informaci o odkloněném letu přinesla jako horkou novinku, protože je to v posledních dnech už druhý případ, kdy Quatar Airlines musely nouzově přistát kvůli agresivnímu pasažérovi.

Na palubě indického letadla se vznítil mobilní telefon. Letadlo muselo nouzově přistát

Číst článek

Žena využila toho, že její manžel usnul a rozhodla se mu prohledat telefon. Zařízení přitom odemkla pomocí otisku prstu tak, že mobil přiložila spícímu manželovi k palci.

Do manžela se vzápětí kvůli nevěře pustila a následná hádka se natolik vymkla z rukou, že se pilot rozhodl pro nouzové přistání. Pár i se svým dítětem tak místo na Bali skončil na letišti v Čennaí a letadlo pokračovalo bez nich.

Marie Machytková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme