Policie zatkla na Maltě tři Slováky. Unesli krajana a snažili se z něj dostat peníze

Na Maltě byli zatčeni tři Slováci, kteří zde unesli svého krajana ve snaze získat od něj peníze. S odvoláním na sobotní oznámení tamní policie o tom informoval list Times of Malta. Trojice byla zatčena poté, co jim muž unikl a zavolal pomoc.

Valletta Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Policii na místo zavolali lidé z nedalekého obchodu, kteří slyšeli volání o pomoc (ilustrační foto) | Foto: Keith Allison/Creative Commons Attribution-ShareAlike 2.0 Generic | Zdroj: Pixabay

Tři Slováci svého 30letého krajana unesli ve středu na jihovýchodním cípu ostrova Gozo. Násilím ho zavlekli do vozu a spoutali mu ruce.

Posléze ho přepravili do lesnaté části na severu hlavního ostrova Maltského souostroví. Zde ho údajně přivázali ke stromu, mlátili a ohrožovali nožem ve snaze získat od něj peníze.

Záhada ve Světlé nad Sázavou. Ve schránce charitního centra našli v obálce desítky tisíc korun

Číst článek

Posléze se podle policie útočníci s obětí vydali do hotelu ve městě Sliema na severovýchodním pobřeží Malty, kde strávili noc. Následujícího odpoledne jim muž utekl, když se připravovali na přejezd na jiné místo. Policii na místo zavolali lidé z nedalekého obchodu, kteří slyšeli volání o pomoc.

Trojici podezřelých, která má v sobotu stanout před soudem, pak na místě zadržela policejní jednotka rychlého nasazení. U sebe měli věci oběti. Muži zákona též zajistili vůz, který při údajném únosu používali.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme