Matka nechala doma samotné batole a odjela na dovolenou. Děvčátko zemřelo, žena dostala doživotí

Žena z amerického státu Ohio loni v létě odjela na desetidenní dovolenou a svou šestnáctiměsíční dceru nechala doma samotnou. Batole v ohrádce zemřelo na podvýživu a dehydrataci. Soud teď ženu poslal do vězení na doživotí bez možnosti propuštění, informovala v úterý agentura AP.

Cleveland Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Kristel Candelariová

Žena se podle soudce na dceři dopustila „největší zrady“ | Zdroj: Profimedia

Dvaatřicetiletá Kristel Candelariová vyrazila z Clevelandu na dovolenou do Detroitu a do Portorika. Když se po deseti dnech vrátila, její dcera Jailyn byla v dětské ohrádce, ale nedýchala. Candelariová zavolala na tísňovou linku, zdravotníci krátce po příjezdu konstatovali smrt děvčátka.

Při požáru internátu v Číně zemřelo třináct žáků. Ředitel školy byl zatčen

Číst článek

Candelariová se údajně potýkala s depresemi a souvisejícími psychickými problémy. V únoru se u soudu ke svému činu přiznala a řekla, že se nesnaží ospravedlnit, ale že „dcera a Bůh jí odpustili“.

„Stejně jako jste Jailyn nepustila ze zajetí, měla byste i vy strávit zbytek života v cele bez svobody. Jediný rozdíl bude v tom, že vás věznice bude alespoň krmit a dávat vám tekutiny, které jste jí odepřela,“ řekl k verdiktu soudce okresního soudu Brendan Sheehan. Žena se podle něj na dceři dopustila „největší zrady“.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme