Matrace pro české sportovce na LOH v Riu de Janeiru padne do postele jak ulitá

Český olympijský výbor byl na poslední inspekci v Riu de Janeiru před srpnovými hrami. Sportovní ředitel Martin Doktor a jeho kolegové prověřovali sportoviště i zázemí. A vyzkoušeli dokonce i matrace, které dostanou speciálně do Ria čeští sportovci.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Prostředí sportovcům v olympijské vesnici budou zpříjemňovat vodní plochy i zeleň | Foto: David Koubek | Zdroj: Český rozhlas

„Podařilo se nám jednu z postelí tam najít a složit a matrace do ní padla naprosto přesně, s čímž jsme samozřejmě spokojeni,“ pochvaloval si šéf české mise Martin Doktor.

Přehrát

00:00 / 00:00

Matrace pro nejlepší české sportovce už je vyzkoušená, informuje z Rio de Janeira zpravodaj ČRo David Koubek

Spokojení byli třeba mistryně světa ve vodním slalomu Kateřina Kudějová nebo mistr světa v judu Lukáš Krpálek – oba už doma matrace pro olympijské reprezentanty testovali.

Do Ria pojedou složené do úhledného balíku – a všichni doufají, že jich bude co nejvíc. Sportovní ředitel Českého olympijského výboru Martin Doktor nechce ponechat vůbec nic náhodě.

„V olympijské vesnici, přímo v místě, kde bude česká výprava, jsme strávili tři hodiny. Vše nutné jsme si ověřili, vyfotili, zjišťovali jsme i to, kudy vede elektrické vedení, protože s sebou vezeme řadu citlivých přístrojů, především medicínských.

Olympijské hry začnou ode dneška už za 140 dní.

Tady budou spát sportovci už za pár měsíců. Takto byly některé pokoje v olympijské vesnici hotové rok předem | Foto: David Koubek

David Koubek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme