Mirek Topolánek míří za oceán

Šéf ODS balí kufry a jede do Ameriky. Mirek Topolánek přiletí v neděli do Washingtonu na dvoudenní pracovní návštěvu, v rámci které by se mohl setkat také s prezidentem Georgem Bushem. Hlavním důvodem Topolánkovy cesty za oceán je ale účast na jednání předsedů pravicových stran ve Washingtonu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Mirek Topolánek | Foto: ods.cz

K setkání Mirka Topolánka s Georgem Bushem by mohlo dojít na společné snídani lídrů pravicových stran, kde bude americký prezident čestným hostem. Předseda ODS se má setkat také s významným republikánským senátorem Johnem McCainem a náměstkem ministra zahraničí Danielem Friedem.

Na programu je také setkání s Madelaine Albrightovou a americkými politiky, kteří aktivně pomáhají kubánskému exilu na Floridě. Američané chtějí s Evropany diskutovat o boji s terorismem a o šíření demokracie ve světě.

Mirek Topolánek bude také s americkými politickými a ekonomickými analytiky diskutovat o ekonomických reformách připravovaných na obou stranách Atlantiku.

Miroslav Konvalina Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme