Miss Universe se stala ruská policistka

Ruska Oksana Fjodorovová si vítězstvím v soutěži Miss Universe podle všeho vysloužila i povýšení. Půvabná policistka z Petrohradu bude ale podle našeho moskevského zpravodaje Petra Voldána řešit, jak dostát svým závazkům vůči organizátorům soutěže a neošidit kariéru příslušnice sil ruského ministerstva vnitra.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Miss Universe 2002 | Foto: ČTK/EPA

Ruská média se s odvoláním na hlasy nadřízených Oksany Fjodorovové nechala slyšet, že výložky nadporučíka policie vymění brzy za hodnostní označení kapitána. I tak chce pyšná ruská policie ocenit dnes asi nejslavnější příslušnici svých řad. Titul Miss Universe, který Oksana Fjodorová získala pro Rusko, slaví především Petrohrad, ale s pochvalnými výroky si pospíšila v těchto dnech také řada politiků tady v Moskvě. Náměstek ministra vnitra Alexandr Čekali věří, že úspěch krásky v uniformě vylepší image této složky bezpečnosti Ruska. Ódami nešetřil ani ministr vnitra Boris Gryzlov, který si hned úspěch 24leté ruské tmavovlásky vyložil po svém. Prý to je ocenění kvalit ruské policie.

Markéta Kaclová, Petr Voldán Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme