Motivem střelby v Duisburgu byla zřejmě krevní msta

Akt mafiánské pomsty - to je hlavní vyšetřovací verze včerejšího krveprolití v německém Duisburgu, které se drží němečtí policisté. Ti už tuší, kdo měl být s největší pravděpodobností hlavním cílem vražedného útoku.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

místo krveprolití v Duisburgu | Zdroj: ČTK

Vyšetřovatelé ve spolupráci s italskými kolegy prověřují informace, podle kterých byla jedna z obětí krveprolití sama pachatelem vraždy. Marco M. měl loni na Vánoce brutálním způsobem usmrtit ženu vysoce postaveného člena konkurenční kalábrijské rodiny Strangiů. Vykonavatelé krevní msty ho teď zřejmě dostihli v Německu.

Italští i němečtí experti si ale lámou hlavu nad tím, proč muselo zemřít i dalších pět osob. V historii kalábrijského zločineckého syndikátu Ndranghetty totiž tolik lidí během jediného odvetného úderu ještě nikdy nezemřelo.

Policie stále vyhodnocuje záběry z bezpečnostních kamer umístěných na domech v okolí místa činu. Ty mají bohužel mizernou kvalitu, kterou se teď filmoví specialisté snaží různými triky vylepšit. Muži zákona mají v hledáčku taky dvojici neznámých mužů, která se podle svědkyně rychle vzdalovala od místa šestinásobné vraždy.

Jiří Hošek, Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme